Pavla Koubková! tak já jsem se dostala ke Globalu 3000 tím, že jsem hledala kvalitní produkt na bolesti kloubů. Produkty užívám každý den a postupně přidávám další neboť jsou to skvělé produkty a já jsem s nimi nadmíru spokojená a také cukrovinky jsou super ty nakupuji i pro zákazníky a také expres menu no na pozici 5 jsem se propracovala tím že dělám objednávky produktů pro zdraví a také cukrovinek a také tím, že mi moc pomáhá můj sponzor, trvalo mi to 4 roky.


Anna Benešová ! Jak posiluji imunitu. Já každé ráno první, co po probuzení udělám, tak si dám na lačno bioaktiv s vodou a ke snídani vitavlákninu kávu free. Ty užívám opravdu denně. Potom si m během dne, většinou po obědě, Vitavlákninu Fibre morning hurška, někdy nahradím svačinu polévkou.

Kristýna Plicková ! Jak posiluji imunitu. Já si dávám nalačno Bioaktiv, k snidani spolknu 2 Vitavlákniny XXL, k svačině si umíchám Slik coctejl (nejradši mám jahodu) s Vitavlakninou Maxi (šrotík). Dopoledne malej 3 cé globalíky a já cell aktiv. K obědu spolknu 2 vitavlákniny xxl, odpolední sváča zelenina nebo slim coctail s Vitavlákninou maxi, malej 3 cé globalíky (říká jim kamínky) a já cell aktiv. K večeři 2 vitavlákniny xxl. To je asi všechno.