Kupujete DOPLŇKY STRAVY pro Vaše zdraví DRAZE v obchodech? U nás MŮŽETE mít naše ÚŽASNÉ VÝROBKY za VELKOOBCHODNÍ CENU. Co je k tomu potřeba? Stačí se přidat k nám. Zdravá výživa pro KAŽDÉHO i pro SPORTOVCE. Chcete jen nakupovat? Napište adresu, telefonní číslo, email, číslo výrobku a název, ks. Pište si o podrobné informace na email: milena12@seznam.cz nebo telefon 603829145

JSTE PŘÍZNIVCI ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU ? Nebo rádi MLSÁTE?

.

BIO AKTIV
Bioaktiv klasik je náš nejdůležitější potravní doplněk vhodný prakticky pro všechny spotřebitele.
Bioaktiv klasik je stimulační a regenerační přípravek. Obsahuje laktogenní mikroflóru usušenou velice šetrným způsobem zachovávající mikroorganismy plně životaschopné a aktivní po velmi dlouhou dobu - info viz katalog na straně 39. Mikroflóra je chráněná startovacím komplexem Aktiferm - viz info níže.
Bioaktiv dále obsahuje rozpustnou vlákninu z čekanky Inulín, koncentrát aminokyselin a peptidů Servisin - velmi důležitá látka pro naše buňky - info viz katalog na straně 42.
Bioaktiv dále obsahuje vitamíny, minerální látky, aminokyseliny, stopové prvky, extrakt zeleného čaje a Diastabil - ten je důležitý pro snižování hladiny cukru v krvi - info opět katalog na straně 42.
Bioaktiv klasik neobsahuje syntetická barviva ani konzervační látky, varianta Family navíc bez příchutě a sladidla, zamíchat lze tedy do čehokoliv.
Unikátní forma úpravy a použití jednotlivých složek umožňuje jejich vysoké využití. Bioaktiv je vlastně jakoby 10 výrobků v 1 balení.🙂
Členská cena 395 kč na cca 2,5 měsíce užívání je naprosto bezkonkurenční a může si ho dovolit prakticky každý spotřebitel.
Jaké máte zkušenosti s Bioaktivem?🙂

Aktiferm

Úvod: Laktogenní mikroflóra dodávaná ve formě potravních doplňků prochází při cestě na místo svého působení žaludkem, kde dochází k její částečné inaktivaci a dále vstupuje do střevního traktu, kde vzhledem ke složení mikroflóry a jejím vitálním schopnostem jsou podmínky pro její rozvoj diskutabilní. To se obvykle řeší zvýšením počtu kolonií (nebo jak se obvykle nesprávně uvádí jenom počtu) doplňované mikroflóry.
Při doplňování laktogenní mikroflóry do zažívacího traktu hraje samozřejmě výraznou roli i počet kolonií. Jak však bylo popsáno výše, průchodem první částí zažívacího traktu výrazně klesá adaptační schopnost těchto kolonií ve střevě.
Zvýšení počtu dodávaných kolonií mikroorganizmů bývá však obvykle doprovázeno snížením jejich kysací aktivity (koncentrace se obvykle provádí hlubším prokysáváním kultivačního média a tím klesá vitální schopnost mikroorganizmů, i když reálně stoupá počet kolonií).
Takto dodávané laktogenní mikroorganizmy pak velice obtížně nacházejí v nepříznivém prostředí prostor pro svou duplikaci a jejich adaptační schopnost v zažívacím traktu je, jak již bylo uvedeno diskutabilní.
Řešení: Naše společnost pracovala na zlepšení adaptace a duplikace laktogenní mikroflóry v zažívacím traktu více než pět let. Ačkoli z dosažených výsledků je zřejmé, že uspokojivé utilizace laktobacilů v zažívacím traktu lze dosáhnout několika způsoby, v praxi se nejvíce osvědčila metoda, kdy byl k Iyofilizované aktivní mikroflóře, jejíž kultivace byla přesně regulována s akcentem právě na vitální schopnost těchto mikroorganizmů, dodáván koncentrát metabolitů vybraných kmenů laktogenní mikroflóry. Tento koncentrát, který se vyrábí na základě know-how naší společnosti a jehož přesné složení není veřejné, dostal název AKTIFERM.

Mechanizmus působení: Laktogenní mikroflóra se spolu s komplexem AKTIFERM a dalšími ochrannými látkami dodává ve formě potravního doplňku do organizmu. Prvotní ochrana, jejíž princip naše společnost také nezveřejňuje, podstatně zlepší rezistenci dodávané mikroflóry při průchodu žaludkem a spolu s koncentrátem metabolitů AKTIFERMem vytvoří ve střevě tzv. zónu, kde právě pod ochranou clonou těchto látek dochází k rychlé duplikaci a následné utilizaci dodávané mikroflóry.
Tak je možné dosáhnout mnohonásobně většího efektu ve využití dodávaných mikroorganizmů. Je bohužel smutným faktem, že v mnoha případech, kdy se deklaruje počet laktogenních mikroorganizmů v nejrůznějších přípravcích, je jejich přítomnost v těchto přípravcích s ohledem na jejich faktickou funkci v zažívacím traktu pouze právě jen deklarativní.

13010 BIOAKTIV KLASIK VANILKA. Stimulační a regenerační přípravek s kulturou Lactobacillus acidophilus. Doplněk stravy v prášku se sladidlem, s příchutí vanilky. Člen 255 Kč/9,44 €. Zákazník neregistrovaný  330 Kč/12,21 €. Dávka cca 1 měsíc. Denní dávka vyjde na 8,50 Kč. Rodinné balení je ještě výhodnější. Nákup na PIN 0,60 bodu.


PROKLOUB

ProKloub je podpůrný a ochranný přípravek se štěpeným kolagenem, glukosaminem, chondroitinem a šestnácti vitamíny a minerály. Doplněk stravy se sladidlem v prášku.
Suroviny ve výrobku obsažené přispívají k regeneraci kloubního kolagenu a zpomalení artrotických procesů.
ProKloub obsahuje hluboce štěpený kolagen, který snadno prochází stěnou zažívacího traktu do krevního oběhu. Kolagen je obsažen v kloubní chrupavce. Včasná podpora hybnosti kloubu je vhodná pro bezbolestný pohyb i ve vysokém věku.
Na obnovu hybnosti mají pozitivní vliv zejména peptidy a polypeptidy kolagenu spolu se stopovými prvky. To neplatí pouze pro vytváření a obnovu kolagenových substancí v kloubech, ale zároveň se zapojením těchto látek do metabolizmu výrazně zlepšuje kvalita vlasů, nehtů a pokožky.
Výrobek neobsahuje cukr, syntetická barviva ani konzervační činidla.
Balení: 350 g

SLOŽENÍ

Složení: hydrolyzovaný kolagen, kyselina citronová, rostlinný extrakt (bifidoaktivátor) inulin, glukosamin sulfát, kyselina L- askorbová, biologicky vázané minerální látky (hořčík, vápník, křemík a bór), směs minerálů (oxid vápenatý a hořečnatý, fosforečnan vápenatý), aroma, sladidlo sukralóza, směs vitamínů (vitamín E, niacin, kyselina pantotenová, vitamín B6, vitamín B2, vitamín B 1, kyselina listová, biotin, vitamín D, vitamín B12), chondroitin sulfát, esenciální aminokyselina lyzin.
Výrobek neobsahuje cukr, konzervační látky ani syntetická barviva.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

Obsah potravních doplňků v denní dávce (11 g):
Vitamín C - 168,0 mg, 210 % doporučené denní dávky
Niacin (NE) - 7,20 mg, 45 % doporučené denní dávky
Vitamín E (α-TE) - 4,00 mg, 33 % doporučené denní dávky
Kyselina pantotenová - 2,40 mg, 40 % doporučené denní dávky
Vitamín B6 - 0,80 mg, 57 % doporučené denní dávky
Vitamín B2 - 0,64 mg, 45 % doporučené denní dávky
Vitamín B1 - 0,55 mg, 51 % doporučené denní dávky
Kyselina listová - 80,14 μg, 40 % doporučené denní dávky
Biotin - 60,10 μg, 120 % doporučené denní dávky
Vitamín D - 2,00 μg, 40 % doporučené denní dávky
Vitamín B12 - 0,40 μg, 16 % doporučené denní dávky
Vápník - 95,0 mg, 12 % doporučené denní dávky
Hořčík - 70,0 mg, 18 % doporučené denní dávky
Křemík - 18,0 mg
Fosfor - 9,3 mg, 1 % doporučené denní dávky
Bor - 1,87 mg
Hydrolyzovaný kolagen - 7560,0 mg
Glukosamin sulfát - 199,0 mg
Chondroitin sulfát - 40,0 mg
L-Lyzin - 5,6 mg

POKYNY

Doporučené dávkování: 11 g (t.j. 2 čajové lžičky) v 0,4 litru pitné vody za den. Požadovaného výsledku dosáhneme nejlépe pravidelnou denní konzumací.
Návod k přípravě: rozmícháním cca 11 g (tj. 2 plné čajové lžičky) přípravku v 0,4 litru pitné vody získáme lahodný nápoj.
Výrobek není určen pro děti do 6 let.

VÝROBCE / ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v ČR pro Klub GLOBAL 3000

13004 PROKLOUB Podpůrný a ochranný přípravek se štěpeným kolagenem, glukosaminem, chondroitinem, vitamíny a minerály. Člen 480 Kč/17,77 €. Zákazník neregistrovaný 560 Kč/20,74 €, nákup na PIN body 1,05

Vita vláknina

Směs rozpustných a nerozpustných vláknin s aktivní probiotickou mikroflórou, doplněná biologicky aktivními látkami. Doplněk stravy v prášku.
Vitavláknina MAXI je speciálně vyvinutý doplněk stravy na zlepšení střevní peristaltiky a odvod škodlivých látek a metabolitů ze zažívacího traktu. V naší republice umírá stále více lidí na nemoci, které jsou způsobeny nedostatečným odvodem škodlivých látek a špatnou funkcí zažívacího traktu. Jedná se zejména o rakovinu tlustého střeva a konečníku, ale i o některé kardiovaskulární choroby.
Stav a funkce zažívacího traktu se také přímo odráží na funkci buněk organizmu, zejména pak na jeho imunitní odpovědi.
Vitavláknina MAXI je unikátním přípravkem na očistu zažívacího traktu. Svým složením dokáže nejen zlepšit střevní peristaltiku, ale i odvést většinu škodlivých látek ze střevního traktu.
Použité suroviny jsou vzájemně kombinovány tak, aby zajistily odvod toxických zplodin metabolizmu, štěpených cholových kyselin, těžkých kovů a také cholesterolu z trávicího traktu. Použitá technologie tzv. obalovaného jádra dokáže velice efektivně nasávat vodu, zvětšovat střevní objem a zlepšovat peristaltiku střev. Současně tato technologie slouží k ochraně použité mikroflóry a tím i k její lepší funkci v zažívacím traktu.
Funkce vlákniny v zažívacím traktu.
Sacharidy (cukry a škroby), které v naší stravě s oblibou konzumujeme, mají nejen malý objem, ale většina z nich se vstřebá už v tenkém střevě. Tím dochází k narušení peristaltiky tlustého střeva, protože jeho peristaltické (vyprazdňovací) pohyby podporuje hlavně vláknina. Té ale máme v potravě trvalý nedostatek. Vláknina dále váže cholesterol a žlučové kyseliny.. Vláknina také podporuje pocit sytosti bez energetického efektu. Tím je vhodná i jako podpora většiny redukčních diet při snižování váhy.
Nerozpustná vláknina.
Pro střevní peristaltiku je důležitá zejména nerozpustná vláknina. Nerozpustná vláknina dokáže pohltit mnohonásobně více vody než je její objem. Díky této její vlastnosti se zvětšuje objem stolice, která je celkově měkčí a vláčnější. Vláknina je také dobrou půdou pro bakterie přirozeně se ve střevě vyskytující, které z ní uvolňují volné mastné kyseliny, kyselinu mléčnou a plyny, což podporuje zadržování vody a pohyblivost střeva. Nerozpustná vláknina pomáhá efektivnímu odvodu karcinogenních látek ze zažívacího traktu a brání resorbci (znovuvstřebávání) cholesterolu.
Rozpustná vláknina.
Rozpustná vláknina zpomaluje tempo trávení jiných složek potravy v žaludku, čímž tělu poskytuje vyrovnanější přísun energie. V tenkém střevě zpomaluje vstřebávání glukózy do krve, čímž brání náhlému vzestupu hladiny krevního cukru, což je nesmírně důležité zejména u diabetiků. Vláknina též ovlivňuje metabolizmus tuků tak, že snižuje hladinu krevních tuků, zejména cholesterolu. Váže se ve střevě se žlučí a je vylučována stolicí. Játra kompenzují ztrátu žluče tvorbou vyššího množství žlučových kyselin vyráběných z cholesterolu. I tímto mechanismem se tak snižuje množství cholesterolu v krvi.
Proč je výhodné konzumovat Vitavlákninu MAXI?
Vitavláknina MAXI v sobě spojuje všechna pozitiva kombinace vláknin z různých zdrojů (několikadruhové vlákniny), kombinace rozpustných a nerozpustných vláknin a unikátní technologie na zlepšení pozitivních vlastností běžných vláknin. Speciálně vybrané kmeny mikroorganizmů velice účinně chrání střevní trakt před nepříznivou mikroflórou a zajišťují dokonalé využití kvalitních živin z potravy. Současně podporují rozvoj přirozené střevní mikroflóry a tím zlepšují střevní funkci. Podílejí se také na neutralizaci škodlivých látek a jejich odstranění z organizmu. Zlepšením střevní peristaltiky se nejen upraví vyprazdňování a odstraní zácpa a plynatost, ale také zabrání hnilobným pochodům ve střevním obsahu. Doplnění Vitavlákniny o minerální látky a stopové prvky plně nahrazuje jejich úbytek a pomáhá v tvorbě nezbytných enzymů v organizmu.
Volba jednotlivých surovin a jejich unikátní spojení do komplexního přípravku dává uživateli jedinečný nástroj na ochranu organizmu před celým spektrem vážných onemocnění. Proto je Vitavláknina spolehlivým partnerem a pomocníkem moderního člověka třetího tisíciletí.
Balení: 1000 g

SLOŽENÍ

Složení: jablečná vláknina jemná, obilné klíčky extrudované, rozpustné vlákniny (pektin a inulín), mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, hydrolyzovaný kolagen, minerální směs (vápník, fosfor, hořčík, zinek, železo, měď, molybden, mangan, selen), směs lyofilizačně sušených mikrobiálních kultur (Lactobacillus acidophilus, Bifidobactérium bifidum, Streptococcus faecidum), zahušťovadlo xanthan, organicky vázané stopové prvky: chrom jako glukózový toleranční faktor, selen a jód, kvasničný bílkovinný hydrolyzát

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

Denní dávka (20 g) obsahuje:
Aktivní mikroflóra - min. 200,0 mil.
Vláknina celkem - 16,0 g
Nerozpustné vlákniny - 14,0 g
Rozpustné vlákniny - 2,0 g
Kvasničný bílkovinný hydrolyzát - 100,0 mg
Obsah minerálních látek a stopových prvků v denní dávce:
Hořčík - 123,0 mg, 33 % doporučené denní dávky
Vápník - 83 mg, 10 % doporučené denní dávky
Fosfor - 42,0 mg, 6 % doporučené denní dávky
Železo - 1,4 mg, 10 % doporučené denní dávky
Zinek - 1,2 mg, 12 % doporučené denní dávky
Mangan - 209,0 µg, 10 % doporučené denní dávky
Měď - 208 µg, 20 % doporučené denní dávky
Selen - 107,0 µg, 195 % doporučené denní dávky
Chrom - 102,0 µg, 255 % doporučené denní dávky
Jód - 25,0 µg, 17 % doporučené denní dávky
Molybden - 15,0 µg, 30 % doporučené denní dávky

POKYNY

Doporučené dávkování: 15 - 20 g denně
Do jednoho dílu Vitavlákniny MAXI přidat přibližně dva díly vody, rozmíchat, nechat alespoň 10 minut aktivovat a pak konzumovat buď samostatně nebo přidat do jogurtu nebo podle chuti do jiného jídla. Při přípravě nepřidávejte do pokrmů s teplotou vyšší než 45°C.
Výrobek není určen pro děti do 6 let.

VÝROBCE / ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v ČR pro Klub GLOBAL 3000.

SLIM 3000  COCTAIL


Se syrovátkovými proteiny, hydrolyzovaným kolagenem, vlákninou, vitaminy, flavonoidy zeleného čaje a sojovým lecitinem.
Doplněk stravy v prášku se sladidlem.
Osvěžující instantní nápoj se syrovátkovými proteiny, obsahem rozpustných vláknin, vitaminů, bakteriemi mléčného kvašení, karnitinem, biologicky vázaným chromem, zeleným čajem, hydrolyzovaným kolagenem a sojovým lecitinem.
Návod k použití: Chutný a zdravý nápoj připravíme rozmícháním množství 7,0 g (t.j. cca jedna navršená čajová lžička) koncentrátu v 0,20 litrech mléka.
Doporučené dávkování: 7,0g/200 ml mléka.
Doporučená denní dávka: čtrnáct gramů přípravku denně. Konzumujte 2x200 ml nápoje denně. Můžete konzumovat dle chuti, nebo i jako zdravou přesnídávku, nebo svačinu.

SLOŽENÍ

Složení: rozpustné vlákniny (inulin, pšeničná vláknina, xantan), sušená syrovátka, hydrolyzovaný kolagen, kakaový prášek - odtučněný, sojový lecitin, barvivo karamel, karnitin, kyselina askorbová, aromata, směs laktogenních kultur (lactobacillus acidophilus, bifidobacterium bifidum), sušený extrakt zeleného čaje, vitaminová směs (niacin, vitamin E, kyselina pantotenová, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, kyselina listová, biotin, vitamin D, vitamin B12), diastabil (kvasnice obohacené chromem), sladidlo sucraloza, nespecifický imunomodulátor servisin.
Výrobek neobsahuje cukr, konzervační látky ani syntetická barviva.

POKYNY

Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do 3 let.
Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

VÝROBCE / ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno pro Klub GLOBAL 3000
klub.global3000@quick.cz
PN - Ka 01/16

DALŠÍ V KATEGORII

PoCLAd+Slim 3000 coctail vanilka1200 Kč (1200 Kč)45,28 € (45,28 €)16302 HUF (16302 HUF)

‼️Přichází čas hubnutí do plavek‼️

👉A je skvělé, že máme naše velké pomocníky.

👉Někteří z vás jste je už vyzkoušeli a někdo už si bez nich nedokáže představit den. 😍

...

👉Každý, kdo chce začít, by měl vědět, že to nepůjde samo a že je to postupný proces.

👉A jelikož platí, že musíte mít větší výdej kalorií, než jejich příjem, tak je potřeba upravit jídelníček, část stravy nahradit nízkokalorickými koktejly a přidat pohyb.

👉A také je důležité dodržovat pitný režim‼️

👉Z našich produktů se můžete opřít o Slim 3000 coctaily (jahoda, vanilka, karamel a čokoláda). Stojí jen necelých 9,- Kč na porci, jsou lahodné a husté. 😍

👉Dále máme "spalovač" tuku PoCLAd a naše nízkokalorické nápoje (pokud nechcete sladké, tak zkuste Slim 3000 tea).

👉Další pomocník je v souborech zadarmo. Je to tabulka, pro zapisování váhy a výsledků měření.

👉Klidně si jí vytiskněte a dejte třeba na lednici, aby byla na očích.

👉A vězte, že váha není to nejdůležitější, proto jí berte jen jako pomocný ukazatel.

👉Nejvíce vidět jsou centimetry. A tuk je lehký (plave na vodě), ale objemný, takže váha může klesnout málo, nebo vůbec a přesto budete štíhlejší.

👉Budeme rádi, když se podělíte o výsledky a zkušenosti. Každý z nás se chce cítit lépe a být zdravější.

ILLA CREAM NÁPOJE

Osvěžující instantní nízkokalorický nápoj s obsahem 11 vitamínů, koncentrátem aminokyselin a peptidů a laktogenní mikroflórou. Doplněk stravy se sladidlem v prášku.
ILLA cream je osvěžující instantní nápoj s důležitými vitamíny, nespecifickým imunomodulátorem Servisinem a rozpustnou vlákninou. Přípravek je doplněný o aktivní organismu přátelskou laktogenní mikroflóru.
Balení: 450 g (15 litrů nápoje)

SLOŽENÍ

Složení: bramborový škrob, kyselina citronová, směs rozpustných vláknin (inulin, Nutriose), maltodextrin, hydrolyzovaný kolagen, betakaroten, aroma, sladidlo sukralóza, směs vitamínů (vitamín C, niacin, vitamín E, kyselina pantotenová, vitamín B, vitamín B2, vitamín B1, kyselina listová, biotin, vitamín D, vitamín B12), chlorid sodný, sušená kultura Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum, Servisin

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

Obsah potravních doplňků v denní dávce 30 g (1 litr):
Vitamín C - 34,2 mg, 42 % doporučené denní dávky
Niacin (NE) - 4,2 mg, 26,4 % doporučené denní dávky
Vitamín E (a-TE) - 2,3 mg, 19,5 % doporučené denní dávky
Kyselina pantotenová - 1,4 mg, 23,5 % doporučené denní dávky
Vitamín B6 - 0,5 mg, 33,5 % doporučené denní dávky
Vitamín B2 - 0,37 mg, 26,8 % doporučené denní dávky
Vitamín B1 - 0,33 mg, 29,9 % doporučené denní dávky
Kyselina listová - 46,90 μg, 23,5 % doporučené denní dávky
Biotin - 35,2 μg, 70,4 % doporučené denní dávky
Vitamín D - 1,17 μg, 23,5 % doporučené denní dávky
Vitamín B12 - 0,23 μg, 9,4 % doporučené denní dávky
Rozpustná vláknina - 2,25 g
Laktogenní mikroflóra - 57 mg
Servisin - 30000 μg

POKYNY

Návod k použití: 6 g koncentrátu rozmíchejte v 200 ml studené vody
Doporučené dávkování: až 30 g (jeden litr nápoje) denně.
Výrobek není určen dětem do 3 let.

VÝROBCE / ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v ČR pro Klub GLOBAL 3000.

DALŠÍ V KATEGORII

ILLA extra J jablkoOsvěžující nápoj s vitamíny, minerály, aminokyselinami a želatinou, obsahuje i vápník, hořčík a jód.290 Kč (290 Kč)10,94 € (10,94 €)3940 HUF (3940 HUF)